Uygur Türkleri
Anasayfa » Haberler » Çin Doğu Türkistan i üstü açık hapishaneye çevirdi

Çin Doğu Türkistan i üstü açık hapishaneye çevirdi

Çin Doğu Türkistan i üstü açık hapishaneye çevirdi. Çin Nazi kampta tutulan Doğu Türkistan Uygur Türkleri beyin yıkama amaliyati tabi tutululyor.

her yerde kurulmuş olan nazi sitil kamplar 3 milyondan fazla Doğu Türkistanlilar çeşitli işkenceler maruz kalıyorlar. Namaz kılmaları yasak, Uygur dilinda konuşmak yasak.

Çin Doğu Türkistanlıları dinden, dilinden ve kültürüden uzaklaştırmak için beyin yıkama alamayeti gerçekleştiriyorlar. böylelikler Çin Doğu Türkistanlılar yok etme, asimile etmek için giçe gündüz hız kesmeden işkence yapıyorlar.

bir millet yok olmak tehlikesi ile karşi karşıya kalıyor.

Çin için artık Uygurların Bulunduğu Her Ortam Eziyet Kampı. İnsanlık Dramı Gittikçe Büyüyor.

Çin Nazi Kampları masum Doğu Türkistanlılar ile dolduğundan dolayı, artık okullar, Camiler başta olmak üzere her türlü müsait mekanı bu maksat için kullanıyor.

x

Check Also

Beşiktaş Kaymakamı ziyaret ettik

Göç İdaresi Genel Müdürlüğünde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığından Beşiktaş Kaymakamlığına Atanan yiğit ve adam gibi adam kardeşimiz sayın Önder BAKAN beye bugün mesaisini başladığı makamında Doğu Türkistan Stklar Birliği üyesi bir gurup heyetle hayırlı olsun ve İstanbul’a hoş geldin karşılaması yaptık. Google+

Çin İşgalinin 69.yıl dönemi dolaysıyla Çin konsolosluğu önünde protesto yapıldı

Doğu Türkistanlılar, Çin’in Doğu Türkistan’ı işgalinin 69. yıl dönümü dolayısıyla Sarıyer’deki Çin’in İstanbul Başkonsolosluğu önünde eylem yaptı. Basın açıklamasının ardından polis bariyerlerini aşmak isteyenler kısa süreli arbedeye neden oldu. Google+